bokono.pl
Porcelana Lubiana - czy warto ją kupić?
Porcelana Lubiana - czy warto ją kupić?

Wieloletnia tradycja polskiej porcelany 

Każda osoba, która choć trochę interesuje się wyposażeniem wnętrz, z pewnością kojarzy markę Lubiana. Początki tej firmy sięgają 1 września 1969 roku, to właśnie wtedy rozpoczęła ona swoją działalność. Obecnie, po wielu zmianach i przekształceniach Lubiana S.A. zajmuje się dystrybucją porcelany stołowej na najwyższym światowym poziomie. 

Produkty tej marki charakteryzują się wysokimi parametrami jakościowymi, dzięki temu jej zastawy stołowe świetnie sprawdzają się w gastronomii oraz hotelach. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z nich także w użytku domowym. Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni mogą wybierać z wielu fasonów, takich jak: Bake&Cook, Celebration, Classic, Opera czy Tiago. Co więcej, Lubiana regularnie wprowadza na rynek nowe produkty, często są to innowacyjne rozwiązania o nieregularnych kształtach i kolorach. Dzięki temu marka systematycznie dąży do zaspokojenia oczekiwań potencjalnych klientów, a dość często także je wyprzedza. Lubiana co miesiąc produkuje ponad 3 miliony elementów, w tym serwisy obiadowe oraz kawowe. 

Porcelana Lubiana w walce o ekologię 

Troska o ekologię i dobro planety jest dla Ciebie ważna? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, to musisz wiedzieć, że inwestując w porcelanę marki Lubiana, wspierasz firmę, której bliska jest ekologia. W tym miejscu należy dodać, że ceramika tej firmy spełnia wymagania nie tylko europejskich, ale także światowych rynków. Na etapie produkcji Lubiana regularnie przeprowadza wewnętrzne kontrole jakości, co sprawia, że wszystkie produkty spełniają standardy i normy jakościowe. Marka jest laureatem wielu nagród - nie tylko za design i innowacyjne rozwiązania, część z nich została przyznana za ekologiczny proces produkcji porcelany. 

Ceramika Lubiana znana na całym świecie

Warto zaznaczyć, że jednym z najważniejszych elementów sprzedaży ceramiki Lubiana jest eksport. Aktualnie na rynki międzynarodowe trafia blisko 70% porcelany wyprodukowanej w Polsce. Ciekawostką jest fakt, że pierwsza współpraca tej firmy miała miejsce w 1974 roku, a produkty zostały wysłane do USA. Jeśli chodzi o rok 2020, polska porcelana jest eksportowana już do ponad 40 krajów na całym świecie. Najczęściej są to Włochy, Belgia i Francja. 

Talerze Lubiana - perfekcyjne nakrycie stołu 

klasyczna zastawa

Serwis obiadowy Lubiana Classic sprawdza się podczas większych uroczystości, a także na co dzień. Wysokiej jakości porcelana powinna znaleźć się każdym gospodarstwie domowym. Najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w serwis obiadowy składający się z kilkunastu części. Oczywiście można także kupić dowolną ilość naczyń. W wielu sklepach istnieje możliwość zakupu porcelany Lubiana na sztuki. W ofercie marki można znaleźć klasyczne zestawy oraz nieco bardziej innowacyjne kolekcje, w tym ręcznie malowane. Ekstrawagancki charakter najnowocześniejszych kompletów obiadowych jest uwydatniony poprzez asymetrię każdego produktu.

Serwis kawowy Lubiana - nie tylko na wyjątkowe okazje 

Serwis kawowy to komplet naczyń przeznaczonych do serwowania kawy i herbaty. Dostępne na rynku zestawy składają się zazwyczaj z eleganckich filiżanek ze spodkami, choć czasem ich miejsce zajmują kubki. Oprócz tego w komplecie można znaleźć także dzbanek do mleka i cukiernice. Rozszerzone wersje posiadają talerzyki deserowe. Gorący napój podany w ładnej filiżance do kawy od marki Lubiana z pewnością będzie smakował jeszcze lepiej. 

Czy warto zainwestować w polską porcelanę Lubiana? Oczywiście, że tak. Firma ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ceramiki, a jej produkty są chętnie wybierane nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Z pewnością jest to zasługa doskonałej jakości, funkcjonalności i ponadczasowego wzornictwa. 

[product id="9886, 1569, 1958, 1202, 24423, 22210"]

Wybrane dla Ciebie
Komplet 6 szklanek Long Drink 480 ml Lal LAV
Komplet 6 szklanek Long Drink 480 ml Lal LAV
39,00 zł
- +
szt.
Komplet 6 salaterek 12 cm Vira LAV
Komplet 6 salaterek 12 cm Vira LAV
34,00 zł
- +
szt.
Kubek Filip Magnolia Lubiana 380 ml
Kubek Filip Magnolia Lubiana 380 ml
26,99 zł
- +
szt.
Sosjerka Wersal Lubiana 300 ml
Sosjerka Wersal Lubiana 300 ml
43,90 zł
- +
szt.
Talerz płytki Wersal Lubiana 24 cm
Talerz płytki Wersal Lubiana 24 cm
15,99 zł
- +
szt.
Łyżeczka do kawy Austin Amefa
Łyżeczka do kawy Austin Amefa
3,99 zł
- +
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium